-13%

Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12 V (14.6 V) — 40A-480W Заряджання для літієвого АКБ 40Ah
7 823 ₴
6 823 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP14594K
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сфера застосування.
Зарядний пристрій 12 V (14.6 V) — 40A-480W використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для заряджання LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують такий алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін експлуатації та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Технічні характеристики.
Вхідна напруга: AC 110-240V
Вихідна напруга: 12V
Вихідний струм: 40A
Світлодіодна індикація (червоний — йде заряд; зелений — батарея заряджена)
Гарантії та доставка.
Доставка товару здійснюється на всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки, а також форма оплати замовлення обговорюються під час оформлення замовлення.
Повернення й обмін товару відбувається відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Вхідна напруга | 110-240 V |
| Вихідна потужність | 480 ватт |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідний струм | 40 A |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 823 ₴






