BMS плата 48V 20S 100A симетрія — захищає літій-титанатну акумуляторну батарею, запобігаючи її виходу за межі безпечної роботи. Також плата 48V 20S 100A симетрія гарантує безпеку під'єднання/вимкнення навантаження, гнучке керування навантаженням, захищає акумуляторну батарею від:
- перевантаження по струму;
- перенапруги (під час заряджання);
- падіння напруги нижче допустимого рівня (під час розряджання);
- перегрівання;
- переохолодження;
- утечки тока.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 56 V |
| Вага (кг) | 0.595 кг |
| Нижній поріг напруги | 34 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 188 ₴



