
Акумуляторний корпус 24 V 202 Ah метал
1 563 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 4 000 ₴
- В наявності
- Код: LP10919
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за cold.Aкумуляторний корпус 24V 202 Ah метал виготовлений зі сталі марки СТ3 завтовшки 0.75 мм. Призначений для надійного складання акумуляторів та інших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.67 кг |
| Матеріал | Метал |
| Товщина металу | 0.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 480 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563 ₴




