
Органайзер автомобільний у багажник LogicPower з охолоджувальним відсіком
995 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 200 ₴
- В наявності
- Код: LP13671
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і зручний автомобільний органайзер допомагає економно витрачати місце в багажнику. Призначений для зберігання й перенесення дрібного інструменту, очисних засобів та інших автомобільних речей, а також продуктів і може бути переносним холодильником.
Представлена модель має 2 основні відділення, одне з яких виготовлене з термостійкого та вологонепроникного матеріалу всередині (також органайзер може бути складене наполовину та бути переносним холодильником) а інше може бути розділене на 2 відділення потрібного розміру за допомогою стінки на велкрозасті; 3 кишені та 2 відсіки на сітчастій основі. Органайзер для автомобіля має міцні ручки для перенесення.
Органайзер виготовлений із міцного брудовідштовхувального та вологовідштовхувального матеріалу оксфорд 600D. Органайзер легко очищається від бруду. На тильному боці розташований знак аварійної зупинки зі світловідбивного матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Висота | 280 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Матеріал | Оксфорд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | автомобільні органайзери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









