Система керування й балансування BMS-плата BMS плата LP LiFePO4 48 V 16S Dis 200 A Ch 100 A забезпечує індивідуальний контроль напруги та опору кожного елемента акумулятора, розподіляє струми між складовими акумуляторними акумуляторами під час зарядного процесу контролює струм розряду, визначає втрату ємності від дисбалансу, гарантує безпечне під'єднання/вимкнення навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 58.4 V |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Нижній поріг напруги | 40 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 938 ₴






