
BMS плата LP LiFePO4 12V 4S Dis 150A Ch 75A
2 875 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 4 000 ₴
- В наявності
- Код: LP19197
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BMS (Battery Management System) — це електронна плата, яка встановлюється на акумуляторну батарею для контролю процесу заряджання/розряджання, моніторингу стану акумулятора та його елементів, контролю температури, кількості циклів заряджання/розряджання, захисту складників акумуляторної батареї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 14.6 V |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Нижній поріг напруги | 10 V |
| Номінальну напругу | 12 V |
| Число каналів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 875 ₴





