-18%

ДБЖ Intelli UPS 300 Вт W безперебійник з характеристиками 12V LPY-PSW-500VA+ (350 Вт) 5A/10A з правильною синусоїдою для котла насоса
5 500 ₴
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Intelli
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intelli |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Потужність | 500/350 |
| Тип | лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою |
| Тип індикації | LCD |
| Частотний діапазон | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









