
Комплект IP-відеодомофона з Wi-Fi TVT TE-KT6101-001 White: відеодомофон 7" TD-E2137-PE/TP/WF, відеопанель 2MP TD-E3110-IC/PE/WF,
12 981 ₴
- В наявності
- Код: 82-00412
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект відеодомофона з WiFi: 7" IP-відеодомофон, 2MP IP-відеопанель, кутовий кронштейн і комплект із козирка та монтажної коробки для відеопанелі. IP-відеодомофон з WiFi: 7-дюймовий сенсорний IPS-екран; під'єднання до 4 IP-камер максимальною роздільною здатністю 6MP; 4 аудіовходи для IP-камер; роздільна здатність запису 2MP; кількість пристроїв для одночасного перегляду 4; інтерком на 6 домофонів; карта пам'яті microSD до 256 ГБ; 8 тривожних входів; 2.4G WiFi; RJ45 100Mbps; живлення DC 12 В/PoE; розміри 180.6/135.6/26.8 мм; вага 360 г. IP-відеопанель/дверний відеодзвінок із підтримкою Wi-Fi: роздільна здатність 2 Мп, вбудований зчитувач карток Mifare; робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком SupCam Plus; кути огляду горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°; ІЧ і LED-підсвітка; слот для карт пам'яті microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE; клас захисту IP65; робоча температура -40 °C~ + 60 °C; розміри 150 / 50.8 мм, вага 145 г. Кутовий кронштейн для IP-відеопаннелі для настінного монтажу; пластиковий корпус; розміри 147/47 мм, кут нахилу 17/6 мм. Комплект із козирка та монтажної коробки для IP-відеонали для настінного накладного монтажу, є нижній вхід для кабелю; матеріал корпусу для кріплення домофона — металевий, захист від опадів — пластиковий; розміри 158/60 мм, виступ козирок від опадів 46 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Вага | 360 г домофон, 145 г панель |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | IPS |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик, Скло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | DC 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180.6/135.6/26.8 мм домофон, 150/50/29.8 мм панель |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Колір | Білий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 981 ₴







