
Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800 mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah, для роутера та медіаконвертера
1 980 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 200 ₴
- В наявності
- Код: 42-00241
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год); максимальна вихідна потужність 17 Вт; вихідні інтерфейси USB, DC *3, PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 15/24 В (PoE); вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.4А, DC2: 9В/1.8А, DC3: 12В/1.35А, PoE: 15В/1А, 24В/0.63А; вхідна напруга AC 100-240В/50-60Гц; розміри 160/107/270 мм, вага 380 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) Ah |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вага | 380 г |
| Вхідна напруга | 100-240 В V |
| Вихідна потужність | 17 Вт ватт |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Інтерфейси | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 104.7 / 27 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴



