
Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-830P-LFP 20000 mAh 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePo4 4*5Ah, для роутера та медіа
3 965 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00186
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год) і роз'ємом Type-C; максимальна вихідна потужність 18 Вт; вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, PoE, вихідна напруга 5 В + 5 В + 9/12 В + 24 В (PoE); вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, PoE: 24В/0.7А; вхідна напруга AC 100-240В/50Гц; розміри 206/250 мм, вага 640 г. В комплекті кабель 2-Б для міні-Б завдовжки 83 см із вилкою, розгалужувач живлення DC-2 DC завдовжки 35 см із роз'ємами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Ah (4 шт.) Ah |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вага | 640 г |
| Вхідна напруга | 100-240 В V |
| Вихідна потужність | 18 Вт ватт |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Інтерфейси | DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 206 / 120 / 35 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 965 ₴







