Димер на 4 канали з підтримкою протоколу KNX; максимальний струм навантаження на 1 канал 16 А (10 А для люмінесцентних світильників); максимальна потужність навантаження на 1 канал 2300 Вт; вихідна напруга каналів 0-10 Вт; вхідна напруга DC 21-30 В (від шини) / AC 200-230 В (контакти L/N для димування); струм споживання 12 мА, потужність споживання 360 мВт; монтаж на DIN-рейку (35 мм); розміри 108 / 90 / 64 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Входное напряжение | AC 200-230 В, DC 21-30 В V |
| Выходное напряжение | 0-10 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 4 |
| Максимальный ток нагрузки | 16 А на 1 канал A |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 360 мВт |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 108 / 90 / 64 мм |
| Тип устройства | Димер |
| Ток потребления | 12 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 15 664 ₴


