Контролер внутрішнього блоку кондиціонера з підтримкою ZigBee 3.0 та керуванням через мобільний застосунок BelaHome; сумісність з системами кондиціонування провідних брендів; одночасна робота з оригінальною панеллю керування (режим master/slave); дистанційна діагностика; оновлення прошивки через Bluetooth; живлення DC 7-15 В від внутрішнього блоку кондиціонера, споживання до 0.7 Вт; робоча температура -20°C~+60°C; розміри 85 / 85 / 28 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | DC 7-15 В |
| Потужність споживання | 0.7 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 85 / 85 / 28 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Контролер кондиціонування повітря |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 468 ₴


