Бездротовий датчик природного газу (метану) з підтримкою ZigBee 3.0 та керуванням через мобільний застосунок Tuya; поріг спрацювання 8% LEL ±3%; вбудована сирена ≥72 дБ; живлення AC 220 В, споживання в режимі очікування ≤200 мА; корпус з вогнетривкого пластику; Ø85 / 29.6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 72 дБ |
| Материал корпуса | Вогнетривкий пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | AC 220 В |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Ø 85 / 29.6 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип датчика | Витоку природного газу (метану) |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 3 652 ₴




