Модуль керування електроприводами штор на 1 канал з підтримкою ZigBee 3.0; керування через застосунок BelaHome або панель Akubela HyPanel; дальність зв’язку до 100 м; навантаження до 200 Вт; живлення AC 100-240 В, 50-60 Гц; встановлення у підрозетник; ступінь захисту IP20; розміри 42 / 42 / 21 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Максимальна потужність навантаження | 0.2 кВт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | AC 100-240 B |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 42 / 42 / 21 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Пристрій керування шторами |
| Установка | Внутрішнє |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴


