Бездротова тривожна кнопка з підтримкою ZigBee 3.0 та керуванням через мобільний застосунок Tuya; функція подання тривожного сигналу або активації сценаріїв автоматизації; живлення: 1 батарейка CR2032 (DC 3 В), термін служби до 1 року; сповіщення про низький заряд батареї; робоча температура -10°C~+55°C; розміри Ø50 / 16 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Питание | Батарея типу CR2032, 3 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 50 / 16 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Тривожна кнопка |
| Установка | Внутрішнє |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴



