Бездротовий датчик диму з підтримкою ZigBee 3.0 та керуванням через мобільний застосунок Tuya; необхідний шлюз для роботи; оптичний сенсор; вбудована сирена ≥80 дБ; функція віддаленого заглушення сирени; живлення: батарея CR123A (3 В), термін служби понад 3 роки; струм у режимі очікування ≤6 мкА, у режимі тривоги ≤30 мА; розміри Ø90 / 37 мм; вага 0.09 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Вес | 90 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | Батарея типу CR123A, 3 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Ø 90 / 37 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип датчика | Диму |
| Тип сенсора | Оптичний |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Ток потребления | 30 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 2 864 ₴


