Інфрачервоний пульт керування з підтримкою ZigBee 3.0 2.4 ГГц та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок BelaHome; дальність зв’язку із ZigBee-шлюзом або панеллю серії Akubela HyPanel до 70 м; радіус керування 10-15 м, кут горизонтальний 360°, вертикальний 180°; частота ІЧ-сигналу 38 кГц; вбудовані датчики температури і вологості; світлодіодна індикація, зумер до 55 дБ; живлення DC 5 В/1 А через USB; матеріал корпусу термостійкий пластик; розміри Ø 79.5 / 45 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IR |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані датчики | Вологості, Температури |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 10-15 м |
| Дальність передачі | 70 м |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 5 В/1 A |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 38 кГц – ІЧ-сигнал |
| Розміри | Ø 79.5 / 45 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Пульт керування |
| Установка | Внутрішнє |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 310 ₴



