Бездротовий ІЧ-датчик руху з підтримкою ZigBee 3.0 2.4 ГГц та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya; необхідний ZigBee-шлюз для роботи; дальність зв’язку до 70 м; дальність детекції 9-12 м, кут детекції 90°; живлення: 1 батарея CR123A (DC 3 В), термін служби до 1.5 років; імунітет до тварин; споживання у режимі очікування 20 мкА, у режимі тривоги 36 мА; сповіщення про низький заряд батареї; тампер; монтаж на висоті 2.1 м; робоча температура -10°C~+50°C; розміри 65 / 65 / 28.5 мм; вага 67 г
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 67 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 9-12 м |
| Дальність передачі | 70 м |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Батарея типу CR123A, 3 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 65 / 65 / 28.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Ток потребления | 36 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Білий, Сірий |
Информация для заказа
- Цена: 2 728 ₴


