Розумний вимикач світла на 1 канал з підтримкою протоколу ZigBee 3.0 2.4 ГГц, з можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок BelaHome; номінальна напруга AC 100-250 В, 50/60 Гц; максимальне навантаження 300 Вт (LED) / 600 Вт (резистивне) на канал; реле на 10 А; потужність споживання 0.2 Вт; голосове керування; мінімальний ресурс роботи понад 120000 циклів; матеріал антиблікове (AG) скло; розміри 86 / 86 / 35 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Максимальна потужність навантаження | 0.3 кВт (LED) / 0.6 кВт (резистивне) на 1 канал |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А на 1 канал A |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Монтаж | Врезной |
| Номинальное напряжение | AC 100-250 В |
| Потужність споживання | 0.2 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 86 / 86 / 35 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Розумний вимикач |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 058 ₴


