Панель керування сценаріями на 2 канали з підтримкою протоколу KNX; 2 кнопки для виклику індивідуальних або попередньо налаштованих сценаріїв; сумісність з виконавчими пристроями KNX; Напруга живлення від шини DC 21-30 В; споживання струму 12 мА, потужності 360 мВт; додаткове живлення DC 21-30 В, споживання 16 мА (24 В) / 14 мА (30 В); підключення через клеми шинного з’єднання (діаметр провідника 0.8 мм); монтаж у стандартну монтажну коробку Ø60 мм; розміри 86 / 86 / 38.2 мм, вага 150 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Вес | 150 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 21-30 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | DC 21-30 В |
| Потужність споживання | 360 мВт |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 86 / 86 / 38.2 мм |
| Тип устройства | Панель керування сценаріями |
| Ток потребления | 12 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 6 424 ₴


