Модуль живлення на 2 канали для живлення шини EIB/KNX; номінальна вихідна напруга DC 30 В; загальний вихідний струм 960 мА; вхідна напруга AC 180-264 В; захист від перевантаження та короткого замикання; монтаж на DIN-рейку (35 мм); розміри 72 / 90 / 64 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Входное напряжение | AC 180-264 В V |
| Выходное напряжение | 30 В V |
| Выходной ток | 0.96 А A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 72 / 90 / 64 мм |
| Тип устройства | Модуль живлення |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 9 196 ₴


