Центральна панель керування розумним будинком; протоколи та інтерфейси зв’язку KNX, ZigBee 3.0, Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n (2.4 ГГц/5 ГГц), Bluetooth 4.2, Ethernet; підключення до 128 пристроїв через ZigBee 3.0; ОС Android 10; сенсорний екран 4"; вбудовані датчики наближення, освітленості, температури, вологості; вхідні/вихідні порти: 1 цифровий вхід 0-5VDC, 2 релейні виходи 100-240VAC; функція відеодомофона; пам’ять RAM/ROM 1GB/8GB; живлення: основне KNX DC 21-30 В, допоміжне (AUX) DC 21-30 В; врізний монтаж у стандартну європейську монтажну коробку; розміри 86 / 86 / 47.4 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вбудовані датчики | Вологості, Наближення, Освітленості, Температури |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 4" |
| Живлення пристрою | DC 21-30 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Вогнетривкий пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Врезной |
| Оперативная память | 1Гб |
| Операционная система | Android 10 |
| Питание | DC 21-30 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Разрешение экрана | 480х480 |
| Розміри | 86 / 86 / 47.4 мм |
| Стандарт беспроводной связи | Bluetooth 4.2, KNX, WiFi 4 (802.11n), ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Контролер розумного будинку |
| Установка | Внутрішнє |
| Флеш-пам'ять | 8 ГБ |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 18 436 ₴




