
Центральна панель керування розумним будинком Akubela HyPanel Lite KS41-R2-EU
11 506 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001621
+380 (50) 320-39-16
- +380 (96) 749-22-09
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Центральна панель керування розумним будинком; протоколи та інтерфейси зв’язку ZigBee 3.0, Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n (2.4 ГГц), Bluetooth 4.2, Ethernet; підключення до 32 пристроїв через ZigBee 3.0; ОС Linux; сенсорний екран 3.27" та 4 кнопки керування з можливістю налаштування; вбудовані датчики наближення, освітленості, температури, вологості; 2 релейні виходи; функція відеодомофона; пам’ять DDR/Flash 128MB/256MB; живлення AC 220 В; врізний монтаж у стандартну європейську монтажну коробку; розміри 86 / 86 / 47.4 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | B&G |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вбудовані датчики | Вологості, Наближення, Освітленості, Температури |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 3.27" |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 32 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Вогнетривкий пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Врезной |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Операционная система | Linux |
| Питание | AC 220 В |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 320x480 |
| Розміри | 86 / 86 / 47.4 мм |
| Стандарт беспроводной связи | Bluetooth 4.2, WiFi 4 (802.11n), ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Контролер розумного будинку |
| Установка | Внутрішнє |
| Флеш-пам'ять | 256 Мб |
Информация для заказа
- Цена: 11 506 ₴



