
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 51.2В 10240Втг Voltsmile W1 Classic настінний монтаж от
123 068,38 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44-00102K
+380 (50) 320-39-16
Viber- +380 (96) 749-22-09
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 200 Аг / 10240 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; клас захисту IP67; в одну систему можна пiдключити до 16 акумуляторніх модулів; розмірі 888/518/150 мм; вага 90 кг Наші переваги: Топ-продувець. став одним із найкращих за рейтингом 2023 року та отримав відповідну оцінку. Консультація досвідчених фахівців і допомога під час вибору товару. Широкий асортимент товару від найкращих світових виробників, оновлення залишків товарів щодня. Гарантія та сервісне обслуговування клієнтів в Україні. Ретельна перевірка товару перед відправленням — цінує час кожного замовника. Паковання товару завдяки своєму рахуванню — забезпечення отримання товару без пошкодження. Професійні фотознімання: ми дуже ретельно ставимося до світлин наших товарів, тому тільки реальні професійні знімання з різних ракурсів, з урахуванням усіх комплектуючих і гарантійних талонів. На всіх наших фото тільки товари, які ми тримали в руках, на світлинах відповідні водяні знаки нашого бренда. Наявність гарантійних талонів і сертифікатів якості ми працюємо тільки з офіційно везеними товарами в Україну, гарантія та гарантійне обслуговування яких підтримують наші постачальники (прямі контакти). Рекомендації та позитивні відгуки маємо 96% позитивних відгуків, тобто більшість клієнтів повертаються до нас за повторними покупками та рекомендують знайомим і друзям. Ми дуже цінуємо зворотний зв'язок. Способи оплати: – "Покупка без ризику": облатіть покупку через функцію та будьте впевнені, що кошти Вам гарантовано повернеться, якщо товар Вам не підійде. Переваги: Зручне оформлення онлайн. Ви можете оплатити купівлю прямо на сайті банківською картою Visa або Mastercard. Гарантія Prom.ua. Маркетплейс резервує на своєму транзитному рахунку засобу за замовлення та гарантує їх збереження. Безпечно. Ви оглядаєте своє замовлення у відділенні пошти, забираєте його й тільки після цього, якщо немає нотаток із Вашого боку, перераховує нам гроші. Легке повернення. Якщо товар Вам не підходить — Ви просто відмовляєтеся від його отримання. автоматично повертає Вам гроші на карту. — Оплата на розрахунковий рахунок (IBAN) ФЛП. Тобто оплата за безналичним розрахунком із наданням всіх бухгалтерських документів. За цього засобу оплати знижка 2%!! Постояти (накладене плаття): у разі попереднього оплати на транспортування, оплата під час отримання товару після огляду у відділенні поштового оператора. Способи доставки: Всі товари на нашому сайті вирушають із понеділка по неділя двічі на день кур'єрською службою або (у разі ваги товарів до 15 кг) Після відправлення замовлення ви отримаєте номер експрес-накладний для відстеження місця перебування надсилання. Дізнатися точну дату прибуття замовлення ви можете на сайті компанії Перевізника. Також Ви можете особисто забрати обраний товар у пункті самовитягу в р.Днепр (за попередньою договореністю з менеджером компанії) ГАРАНТІЯ Гарантія надається виробником і в разі виявлення технічної несправності продавець проводить консультацію та допомагає в оформленні повернення. Зараз у нашому магазині DOM-energy так само в продажу:
- Акумулятори (АКБ) для безперебійників та інверторів, перетворювачів:
на 200Ah, 150Ah, 120Ah, 100Ah, 80Ah, 75Ah, 65Ah, 55Ah, 45Ah, 40Ah, 35Ah, 33Ah, 22Ah, 18Ah, 12Ah, 9Ah, 7Ah
на 200 А·год, 150 А·год, 120 А·год, 100 А·год, 80 А·год, 65 А·год, 55 А·год, 40 А·год, 35 А·год, 33 А·год, 30 А·год, 12 А·год, 9 А·год, 7 А·год
- Генератори: 1000W, 1500W, 2000 W, 2500 W, 3000 W, 3500 W, 4000 W, 4000W, 4500 W, 5000 W
- Безперебійники (ІБП) 300W, 350W, 560W, 1000W, 1050W, 1400W, 2000 W, 3000 W, 3500 W, 5000 W, 5000 W
Дивіться ці та інші товари в наших оголошеннях. І на нашому сайті: КОНСУЛЬТАЦІЯ Якщо у Вас залишилися питання — ви можете нам зателефонувати телефоном або написати в месенджер.
+380503203916 +380967492209
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah Ah |
| Вага | 90 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга | 51.2 В В |
| Потужність акумулятора | 10240 Втг |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 888 / 518 / 150 мм |
| Серія | W |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 068,38 ₴









