
Солнечная панель LONGi LR5-66HTH-535M 535W батарея сонячна Лонжи Лонги Односторонняя монокристал
3 350 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 4 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00185
+380 (50) 320-39-16
- +380 (96) 749-22-09
- Цей товар продається тільки за безготівковим розрахунком за попередньою оплатою 30%
- Мінімальне замовлення — 4 шт.
Монокристалічна сонячна панель потужністю 535 Вт;
ефективність 22.3%;
напруга холостого ходу 48.72 В;
струм короткого замикання 14.07 А;
напруга за макс. потужності 40.38 В;
струм за макс. потужності 13.25 А;
макс. напруга у системі 1500 В;
кількість фотоелементів 132 (6х22);
вихідний роз’єм для підключення MC4;
клас захисту IP68;
робоча температура -40°C~+85°C;
розмір 2094 / 1134 / 35 мм;
вага 26 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LONGi Solar |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 535 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Класс защиты | IP68 |
| Номинальная мощность | 535 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 2094 / 1134 / 35 мм |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Тип разъема | MC4 |
| Номинальный ток | 13.25 А |
| Напряжение холостого хода | 48.72 В |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
| Ефективність сонячної батареї | 22.3 % |
| Напруга системи | 1500 В |
Информация для заказа
- Цена: 3 350 ₴





