Напівавтоматичний турнікет-трипод; пропускна здатність: 35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; живлення: 100-240В; споживання: 24 Вт; час пропуску: 0.2 с; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 480 / 230 / 980 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Розміри | 480 / 280 / 980 мм |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
Информация для заказа
- Цена: 34 710 ₴



